JAK WYKORZYSTAĆ ŚWIATŁO DZIENNE
DO OŚWIETLANIA WNĘTRZ

DACHY SKOŚNE

Na dachach o nachyleniu powyżej 15° stosujemy świetliki kopułowe lub płaskie (kwadrat) bez podstaw. Można je montować na wszelkiego typu pokryciach dachowych.

DACHY PŁASKIE

Stosujemy w miejscach wymagających spełnienia norm NRO, EI30 lub zwiększonych parametrów izolacyjności termicznej. Takie rozwiązanie jest nieodzowne w przypadku obiektów o dużych połaciach dachu. Wersja płaska posiada również specjalne rozwiązania zwiększające ilość zbieranego światła przesyłanego do wnętrza budynku.

Świetliki tunelowe ELT NRO BROOF t1 na dachu

Z POZIOMU GRUNTU

Możemy doprowadzić światło systemem rur ELT do pomieszczeń poniżej powierzchni ziemi. Montaż możliwy jest również na dachach zielonych i tarasach. Dzięki temu można naturalnie oświetlić większą część obiektu, także tą w środkowej części lub pod budynkiem.

WIELE POZIOMÓW NA RAZ

Dzięki wysokiej efektywności przewody ELT rurowe można prowadzić przez wiele kondygnacji nawet na odległość ponad 40 metrów.

INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIA

Stopniowe przejście z pionowego do poziomego przebiegu. Pozwala to dostarczyć intensywne światło dzienne do miejsca odległego od ścian i dachu budynku.

BEPIECZEŃSTWO I EFEKTYWNOŚĆ PRACY

Oświetlenie hali produkcyjnej poprzez świetliki Eco Light Tunnel redukuje zużycie energii elektrycznej, minimalizuje ogrzewanie oraz wychładzanie wnętrza, polepsza efektywność produkcji poprzez poprawę koncentracji i zmniejszenie zmęczenia.

Wnętrz hali oświetlone świetlikami tunelowymi / rurowymi NRO Eco Light Tunnel.

DLA DUŻEJ ILOŚCI UŻYTKOWNIKÓW

Naturalne, intensywne i rozproszone światło to kluczowe czynniki wpływające na wydajność i samopoczucie pracowników przy stanowisku pracy. Tego rodzaju oświetlenie pomaga w utrzymaniu lepszego nastroju i poprawia zdolność skupienia, co z kolei zwiększa efektywność i produktywność pracowników.

NA DOGODNEJ WYSOKOŚCI

W pomieszczeniach o dużej wysokości bez sufitów podwieszanych stosując elementy wolnowiszące możemy zakończyć rurę z rozpraszaczem na dogodnej wysokości.

CHCESZ POZNAĆ PEŁNĄ SKALĘ MOŻLIWOŚCI?

Odwiedź naszą stronę www i dowiedz się więcej!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ