Co spowodowało, że zajęliśmy się oświetleniem naturalnym?

Na początku, zaczęliśmy zastanawiać się nad naturalną formą oświetlania pomieszczeń, w których nie ma możliwości wstawienia okien np. korytarze, ciągi komunikacyjne, łazienki, strychy, podpiwniczenia, garaże i inne pomieszczenia, gdzie może brakować światła. Są to miejsca, w których często przebywamy w ciągu dnia, a gdy znajdujemy się w nich dłuższy czas i do dyspozycji mamy jedynie światło sztuczne, stajemy się mniej efektywni i męczy nam się wzrok. Szukając nowych rozwiązań znaleźliśmy kilka, z których wybraliśmy świetliki rurowe jako potencjalnie najlepszy produkt, mogący sprawdzić się na Polskim rynku. Dbamy o to, by spełniały one wszelkie normy w budownictwie. Posiadamy potrzebne nam certyfikaty i pozwolenia.

Z biegiem lat zdobyliśmy doświadczenie i możemy tworzyć dla Was nowe nietypowe rozwiązania i zastosowania świetlików. Poszerzyliśmy ofertę, aby zapewnić rozwiązania także dla obiektów wielkopowierzchniowych takich jak: magazyny, hale produkcyjne, sportowe, markety, obiekty użyteczności publicznej. Dążymy do tego, aby w każdej sytuacji znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla odbiorcy naszego produktu. Jeśli zachodzi taka potrzeba, modyfikujemy produkt optymalizując go do potrzeb odbiorcy.

Robimy to ponieważ słońce dostarcza nam najlepsze jakościowo oświetlenie. Jest ono odnawialne i nic nie kosztuje, dlatego uważamy, że warto maksymalizować wykorzystanie tego potencjału.

Dzięki naturalnemu oświetleniu nasz organizm funkcjonuje sprawnie, a my cieszymy się poprawnym odbiorem kolorów, mniejszym zmęczeniem i lepszą sprawnością intelektualną. Naszym celem jest dostarczenie światła dziennego do wszystkich miejsc gdzie jest ono potrzebne, czyli wszędzie tam gdzie funkcjonujemy na co dzień.

Czym zajmuje się nasza firma?

Zajmujemy się dystrybucją świetlików rurowych na rynek Europejski od 1998r. Początkowo nasza oferta skierowana była głównie do osób prywatnych. Rozwijając linię produktów kierowaliśmy się również potrzebami innych odbiorców. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu stworzyliśmy rozwiązania pozwalające na efektywne oświetlanie obiektów wielkopowierzchniowych. Ważne jest dla nas by komfort funkcjonowania przy świetle dziennym był dostępny dla każdego zarówno w domu jak i pracy. Wciąż się rozwijamy naszą ofertę tworząc nowe produkty i rozwiązania techniczne. Poszerzamy wiedzę na temat światła naturalnego oraz nowości na rynku oświetlenia i dostosowujemy nasze produkty do Twoich potrzeb.

Jacy ludzie tworzą nasz zespół?

Nasz zespół stworzony jest z wykwalifikowanych ludzi, którzy dokładają wszelkich starań, aby stworzyć rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. Uczymy się poprzez doświadczenie i ciągłe udoskonalanie produktu. Zależy nam na dobrym kontakcie i zadowoleniu klientów. Dzięki Waszym pytaniom i indywidualnym potrzebom znajdujemy nowe rozwiązania dla naszych produktów.

Co z tego wynika?

Jesteśmy innowacyjni, ekologiczni, otwarci, wciąż zdobywamy wiedzę, dzięki której nasze produkty zaspokoją Wasze potrzeby. Przyjmujemy wyzwania, modyfikujemy, ulepszamy i jesteśmy coraz bardziej efektywni. Stawiamy na jakość dostarczanego przez nas światła, aby Wam żyło się lepiej.

KATALOG PRZYKŁADOWYCH ROZWIĄZAŃ

Zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem pokazującym różne zastosowania naszych produktów.

POBIERZ KATALOG